אודות

צופית קורנפלד , כמעט בת 40, יועצת תזונה ומאמנת כושר מעל 15 שנה.

כבר מהיותי נערה חוויתי מערכת יחסים לא בריאה עם אוכל שהשאירה אותי במקומות של בלבול וחוסר אהבה עצמית.נהגתי להגדיר את האוכל כ”מותר” וכ”אסור” וכך ניהלתי במשך שנים את חיי. ממש הגבלתי את עצמי מתוך אמונה שזה יעשה אותי רזה ומאושרת. כך עברתי את תקופת הנעורים שלי עד שחשבתי שמצאתי את “הדיאטה הנכונה” וכמו רבות אחרות, גם היא לא החזיקה מים.


 הסיפור שלי ממשיך במשקל שעולה ויורד, כמו פינג-פונג, אף פעם לא באמת מרוצה, מרגישה שחייבת לחפש אחר “פיתרון הפלא” או למצוא את “התפריט המנצח”. הלכתי לעשרות דיאטניות ביניהן מהטובות והמפורסמות ביותר, אבל שוב ושוב פספסו את מה שבאמת מתאים לי אישית. משהו בשיטה שם לא עבד עבורי באופן אישי.בקיצור, הייתי לא מאושרת מעצמי, הרגשתי שאף אחד לא יכול לעזור לי עם נושא המשקל.


עמוק בפנים לא התייאשתי והרגשתי שבטוח יש משהו יותר מדויק ונכון שאני יכולה לעשות עבור עצמי… וזה הרגע שהוביל אותי לקבל החלטה ללכת וללמוד את התחום.


לאחר שסיימתי לימודי תזונה  מקיפים בוינגייט, אני ממשיכה להעמיק בסדנאות והשתלמויות ובכל מה קשור לתחום התזונה… קראתי מעל ל2500 מאמרים שמדברים כמעט על כל בעיה וסימפטומים שקשורים לעולם הדיאטות וההרזיה, דבר שהעניק לי ידע עצום בסיוע לפתרונות לבעיות השונות…


כיום החלטתי לשתף את הידע שלי ולעזור לנשים שנמצאות בדיוק באותו מצב מתסכל ומייאש אשר מאמינות ששום דבר כבר לא יעזור להן, שזה הגיל, גנטיקה או הסטטוס…


אני מאוד שמחה להגיד לך שאפשר לבצע שינוי ולהוביל אותך לעבר היעדים שלך בעזרת כלים נכונים ובתהליך מדויק המותאם במיוחד עבורך.


היום אני זוכה ללוות מאות נשים ולבנות עבור כל אחת את המסגרת התזונתית האישית שלה.

זאת לא עוד דיאטה !
אני לא אוותר לך עד שתגיעי לתוצאה הרצויה.

לפרטים נוספים אודות התכנית:

Call Now Button