דיאטה מהירה

אין אדם שלא רוצה לרדת במשקל בדרך מהירה וקלה, אך בפועל ישנם אנשים שבאמת מאמינים בקסמים ומחפשים אחר דיאטות מהסוג הזה ! כשמדובר בנושא המשקל כמעט כל אחד מחפש אחר פתרון מהיר וקל אך בפועל זה עובד קצת אחרת.חשוב להבין שגם בנושא המשקל אין קיצורי דרך ומדובר בתהליך כמו כל דבר. דיאטה מהירה הינה קרוב לוודאי הליך לא נכון שככל הנראה או יגרום לכם לעלות במשקל (לפעמים יותר מהמשקל ההתחלתי) ובחלק מהמקרים יכול לגרום נזק בריאותי לטווח הארוך.

בתהליך של דיאטה מהירה לא באמת יש שיטה מוסדרת כך שאנו לא באמת לומדים איך לנהל את נושא התזונה בחיינו, ואחד הדברים שכן יכולים לתרום לכם זה כן ללמוד איך לנהל את נושא התזונה אחת ולתמיד, ללמוד איך לאכול בריא יותר, להיות שבעים ולהפסיק לסבול מהמילה דיאטה מבלי לעשות דיאטות כסאח ומבלי לצום.

דיאטה מהירה - מהם החסרונות:

דיאטות מהירות וקלות זה טרנד שבא וחולף כמו פטריות אחרי הגשם. כמעט בכל שבוע תוכלו לגלות ברשתות החברתיות אושיית רשת שניסתה דיאטה כזאת או אחרת וכעת כולן מדברות על הדיאטה “החדשה” שהיא הדיאטה הכי מהירה וקלה שיש… אך מכאן חשוב לזכור ולא להתבלבל הדרך הקצרה ביותר תהפוך להיות הארוכה ביותר. אולי בעזרת הדיאטה החדשה תתחילו לראות תוצאות כבר בהתחלה, אך ככל הנראה וברוב המקרים תתקשו להתמיד באותה הדיאטה לאורך זמן.

בתפריטים של דיאטות מהירות בדרך כלל חסרים רכיבים של מרכיבי תזונה חיוניים.

דיאטה מהירה וקלה

האם דיאטה מהירה יכולה לעזור לי לרדת במשקל ?

אז אין פה בעצם סוד ולא קסם כמעט כל דיאטה מותאמת יכולה לעזור לכם לרדת במשקל אך כאשר מדובר בדיאטה מהירה זה בגדול גימיק… מדובר בתהליך שבחלק מהמקרים עלול להוביל את הגוף לחוסרים, יכול ליצור נזקים ואינו מועיל בשום שלב בתהליך הדיאטה. כיום ישנם כל כך המון סוגים של דיאטות שונות חלקן נקראות “דיאטות מהירות” וחלקן דיאטות חדשניות עם הבטחות לירידה במשקל. 

דיאטות עתירות חלבון ודלות בפחמימות יכולות לגרום למצב קטבולי בגוף, זהו מצב שבו נפרק יותר שריר ונאבד חיטוב, בנוסף הגוף משתמש בחלבון כמקור אנרגיה במקום להשתמש בפחמימות ושמנים שנחשבים בפריוריטי לעומת חלבונים.

רוצה ללמוד איך לאכול בריא ?
מלאו טופס/צלצלו:
073-3742100

דיאטות מהירות לא עוזרות

למה המשקל עולה חזרה:

מכירים את החברה או החבר שמספרים לכם מדיי פעם איך הם הצליחו לרדת במשקל ואז לאחר תקופה מסויימת הם מעלים את המשקל בדרך כלל קצת יותר מהמשקל הראשוני… (לזה קוראים אפקט יו יו). אפקט היו יו נוצר כאשר מנהלים תהליך תזונתי לא נכון, תהליך לא מדויק עבורכם באופן אישי, שאינו מותאם למטרות שלכם, או כזה שמייצר חוסרים תזונתיים ואינו מותאם לטווח ארוך כמו דיאטות מהירות.

אילו דיאטות מהירות מבוססות על מאכל אחד ?

דיאטה לבנה – מוצרי חלב וירקות לבנים בלבד (בדרך כלל מוגבלת למוצרי חלב עד 5%). מדובר בדיאטה דלה בפחמימות ועלולה לגרום לחולשה ולעייפות.

דיאטת מיצים – מדובר בדיאטה המכילה מיצים מפירות וירקות, אך ורק פחמימות ומים ללא חלבון וללא שומן ואף מייצרת חוסר משמעותי בויטמינים חיוניים לגוף כך שלא ניתן להמשיך בדיאטה זו לאורך זמן.

דיאטת אבטיח-ניתן לאכול כמה שרוצים, מדובר בדיאטה משביעה מים וסוכר אך בפועל ללא חלבון ולכן נחשבת לא בריאה לטווח הארוך מכיוון שמדובר בדיאטה היוצרת חוסרים תזונתיים.

דיאטה מהירה 5 קילו בשבוע האם זה בריא ?

עידן האינטרנט הביא איתו המון מידע מוטעה בדבר דיאטות שונות ומשונות… דיאטה אחת מאוד נפוצה נקראת “דיאטה מהירה 5 קילו בשבוע” מדובר בדיאטה אשר בעזרתה אמורים לרדת 5 קילו בשבוע.  האם מדובר במשהו מציאותי או בסתם גימיק שיווקי ?

בוא ניקח לדוגמא לקוחה שרוצה לרדת 1 קילו בשבוע מדובר ב 7000 קלוריות, ולקוחה שרוצה לרדת 4 קילו בחודש מדובר ב 28000 קלוריות. על מנת לרדת 5 קילו במשקל צריך להיות בגרעון קלורי של 35000 בשבוע האם זה נשמע הגיוני ???

לחלוטין לא וברוב המקרים מדובר בדיאטת הרעבה, דיאטת כסאח אשר יכולה לגרום לנזקים בריאותיים ואף לחוסרים משמעותיים מבחינת רכיבי מזון חיוניים לגוף. דיאטה מהירה 5 קילו בשבוע – זהו סוג של גימיק שיווקי לחלוטין. ברוב המקרים אנשי מקצוע מלומדים לא ימליצו על דיאטה מהסוג הזה ולא רק בגלל היותה דיאטת כסאח לא הגיונית, אלא מכיוון שמדובר בדיאטה שאינה בריאה ואינה מומלצת בכלל.

תפריט דיאטה מהירה:

עוד דוגמא לדיאטה מהירה לא מומלצת !

לשיחת התאמה ללא התחייבות:
מלאו טופס/צלצלו:
073-3742100

הרזייה מהירה - למי זה מתאים ?

תהליך של הרזייה מהירה יכול להתאים לכל אדם בריא ללא מחלות רקע ובהתייעצות עם יועצת תזונה/דיאטנית. בתהליך של הרזייה מהירה חשוב לדעת שעובדים עם איש מקצוע מדופלם מכיוון שכיום ברשת האינטרנט ניתן למצוא כל כך הרבה דיאטות בלוף ותהליכים אשר עלולים ליצור יותר נזקים מאשר תועלת. תהליך של הרזייה מהירה מקצועי אינו כרוך בסיכונים של חוסרים או דיאטות כסאח שבטווח הארוך יכולות ליצור איבוד מסת שריר, לפגוע בחיטוב, לייצר נזקים בריאותיים ואף לא להוביל אתכם לעבר המטרה העיקרית ירידה במשקל.

תהליך של הרזייה מהירה זה לא קסם ואל תצפו לראות 30 קילו פחות בחודש הראשון…

תהליך של הרזייה מהירה מלווה באיש מקצוע מדופלם יכול להוביל אתכם להגיע למשקל הטוב ביותר שלכם 

ואף לשמור עליו (לא מובן מאליו… הרבה תהליכי דיאטה מסתיימים במשקל גבוה יותר מנקודת ההתחלה).

Call Now Button